PADI IDC kurz v Planet DIvers: 26.6.-9.7.2019, další od 26.11.2019

Instruktorské kurzy PADI IDC a PADI TecRec

Profesionální instruktorské kurzy PADI organizujeme ve spolupráci s významnou ředitelkou Joannou Kannenberg, Platin Status Course Director PADI.

PADI_5_Star_IDC_320.jpg

Cesta k profesionálnímu potápění je zcela odlišná od rekreačního potápění pro zábavu. Toho jsme si samozřejmě vědomi, proto je výběr správného učitele rozhodující. Tím, že čtete tyto stránky, jste na dobré cestě ke změně od rekreačního potápěče k odpovědnému instruktorovi. Proč vám chceme pomoci?

Chceme, aby podvodní dobrodružství nových potápěčů začalo v péči těch nejlepších lidí, a my školíme ty nejlepší. Rádi bychom, aby se noví potápěči učili od zodpovědných učitelů, a právě na zodpovědnost klademe v instruktorském kurzu hlavní důraz. Kurzy potápění jsou vedeny atraktivním způsobem, a proto budoucí instruktory vyučujeme pomocí široké škály materiálů a nejnovějších metod. Jsme pečliví - protože, po pravdě řečeno, to děláme do značné míry pro náš vlastní prospěch. Většina instruktorů, které vyškolíme, s námi v budoucnu nějakým způsobem spolupracuje. Všichni vzpomínáme na naše učitele, ale krásné vzpomínky máme vyhrazeny pro ty, kteří při vyučování dokázali vytvořit přátelskou atmosféru. Víme, jaký to má vliv na kvalitu vzdělávacího procesu, mluvíme velmi dobře anglicky (což není obvyklé), a budeme se snažit, aby vaše vzpomínky na kurz byly jen příjemné.

Joanna Kannenberg, PADI Course Director
Joanna Kannenberg, Course Director PADI

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect