Potápění v Dahabu

Potápění v Dahabu

Sinajské pobřeží Akabského zálivu Rudého moře skýtá výborné podmínky pro potápění. Jeho strmé břehy jsou z větší části lemované korálovými útesy vytvářejícími stěny, homole, podmořské zahrady, labyrinty a jeskyňky. Právě v okolí Dahabu se nachází několik světoznámých lokalit jako Canyon, Blue Hole či Islands a odsud se také pořádají potápěčská safari na velbloudech na dosud nezničené útesy Abu Gallum či Gabr el Bint.Potápěčské lokality v Dahabu

Potápěčské lokality v Dahabu

Výčet všech navštěvovaných potápěčských lokalit v okolí Dahabu od Ras Mamlach na severu az po Nabq na jihu. Atraktivita lokalit je označena u názvu počtem *.

19. 08. 2007 | více informací
Planet Fan Club

Planet Fan Club

Mnoho zákazníků se po první návštěvě u nás stává spíše našimi přáteli než jen klienty. Velká část si oblíbila Planet i Dahab a vracejí se tu. Z toho důvodu jsme pro ně, naše fanoušky, připravili speciální podmínky.

27. 07. 2011 | více informací


Technické lokality v okolí Dahabu

Technické lokality v okolí Dahabu

Proč zrovna Dahab? Množství zajímavých lokalit pro technické potápěče v okruhu 15-30 minut autem se snadným vstupem do vody přímo z břehu. A Dahab je skvělým místem pro relaxaci po ponorech ...

07. 10. 2007 | více informací


Česká potápěčská základna PLANET DIVERS

Česká potápěčská základna PLANET DIVERS

V roce 1999 tři přátelé založili v malém hotýlku Bamboo House první česko-polskou základnu v Egyptě. Mravenčí práce přinesla brzy ovoce a řada spokojených zákazníků narůstala. V roce 2003 základna byla přestěhována do hotelu Planet Oasis.

11. 07. 2007 | více informací

1 2

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDunable to connect
100EURunable to connect
100GBPunable to connect
100RUBunable to connect