Potápění v Dahabu

Potápění v Dahabu

Sinajské pobřeží Akabského zálivu Rudého moře skýtá výborné podmínky pro potápění. Jeho strmé břehy jsou z větší části lemované korálovými útesy vytvářejícími stěny, homole, podmořské zahrady, labyrinty a jeskyňky. Právě v okolí Dahabu se nachází několik světoznámých lokalit jako Canyon, Blue Hole či Islands a odsud se také pořádají potápěčská safari na velbloudech na dosud nezničené útesy Abu Gallum či Gabr el Bint.Potápěčské lokality v Dahabu

Potápěčské lokality v Dahabu

Výčet všech navštěvovaných potápěčských lokalit v okolí Dahabu od Ras Mamlach na severu az po Nabq na jihu. Atraktivita lokalit je označena u názvu počtem *.

19. 08. 2007 | více informací
Planet Fan Club

Planet Fan Club

Mnoho zákazníků se po první návštěvě u nás stává spíše našimi přáteli než jen klienty. Velká část si oblíbila Planet i Dahab a vracejí se tu. Z toho důvodu jsme pro ně, naše fanoušky, připravili speciální podmínky.

27. 07. 2011 | více informací


Technické lokality v okolí Dahabu

Technické lokality v okolí Dahabu

Proč zrovna Dahab? Množství zajímavých lokalit pro technické potápěče v okruhu 15-30 minut autem se snadným vstupem do vody přímo z břehu. A Dahab je skvělým místem pro relaxaci po ponorech ...

07. 10. 2007 | více informací


Česká potápěčská základna PLANET DIVERS

Česká potápěčská základna PLANET DIVERS

V roce 1999 tři přátelé založili v malém hotýlku Bamboo House první česko-polskou základnu v Egyptě. Mravenčí práce přinesla brzy ovoce a řada spokojených zákazníků narůstala. V roce 2003 základna byla přestěhována do hotelu Planet Oasis.

11. 07. 2007 | více informací

1 2

PLANET DIVERS

» Planet Divers

RSS feed

Kurzovní lístek


100USDThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100EURThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100GBPThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).
100RUBThe server returned 'Forbidden' with the status code Forbidden (403).